Çarşamba

Snood Çılgınlığı !...


Bu kışın modası, yurtdışında ünlülerin üzerinden çıkarmadığı boyunluklar (snood), Missİst’te! Başka hiçbir yerde yok!
Bu kış, tüm ünlüler atkı ve şallarını dolaplarında “daha az kullandıkları” çekmecelere kaldırdı. Çünkü bu kış, dünyayı snood’lar sarmış durumda. Bu karizmatik aksesuarı her yerde, herşeyle kullanılıyorlar.
New York, Milano, Paris, Londra… Herkes, herşeyin üstüne, ister beyaz bir tişört, ister kalın bir kazak ya da mont ya da mantoyla renk renk, çeşit çeşit takıyor. Çok moda, şık, trend ve sıcacık snood’ları başınızdan geçiriyorsunuz, bir daha üşümek yok.
Türkiye’de bu yaz başlayan sigara yasağı ile tanıştığımızdan beri, “içerilerde” oturmayı da pek sevmiyoruz, ruhumuz sokağa alıştı. İşte tüm bunları düşününce, bu kış snood kullanmaktan kaçış yok! İstediğiniz kadar dışarıda olun. Onlarla hiç üşümeyecek, aynı zamanda karizmanızı koruyacak, çok şık olacaksınız.
Şimdi, dünya modasını en uygun fiyatlarla Türkiye’ye taşıyan Missİst’te (http://www.missist.com/) boyunlukların renk renk çeşitleri var. Üstelik, yalnızca 14,99 TL! Başka bir yerde yok! İsterseniz, onlarla takım olarak, çeşit çeşit yarım eldivenler de alabiliyorsunuz.
Dünyadan, ünlülerin modası, en ucuz, en şık, en trend ve en moda aksesuarlar, her zaman olduğu gibi, yine Missİst’te. Aramak için hiç zaman kaybetmeyin. Şimdilik, yalnızca online satış yapan Missist’in sitesini ziyaret edin, birkaç dakika içinde alın, hemen takın! Missİst online, Missİst çok hesaplı!

Hiç yorum yok:

SİZ HALA...

SİZ HALA...
SİZ HALA ELDE Mİ YIKIYORSUNUZ?