Salı

Tülin'den İpuçları


“Tülin Şahin İle Renkli Sohbetler” aktivitesi başlıyor. Makyaj tüyoları ve sezon renkleri gibi birçok konuda ipuçları sunacak olan Tülin Şahin, kadınlara kendilerine en uygun renkleri bulmaları konusunda da birbirinden farklı önerilerde bulunacak.

Süper Model Tülin Şahin’in güzellik sırlarını duymak ister misiniz? Peki ya makyajın püf noktalarını uygulamalı olarak dinlemeye ne dersiniz? O zaman Tülin Şahin ile renkli sohbetleri kaçırmayın! 

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. Kadının rengi Flormar, “Tülin Şahin İle Renkli Sohbetler” etkinliği ile, 26 Aralık 2009 Cumartesi günü Cevahir Alışveriş Merkezi’nde meraklı kadınları biraraya getiriyor.

Aktivitede Tülin Şahin katılımcılarla, makyaj tüyoları ve sezon renklerine yönelik bilgiler paylaşacak. Tülin Şahin ayrıca, katılımcıların kişisel zevklerine göre önerilerde bulunacak, sorularını cevaplayacak.

Katılımcılara birçok fırsat ve sürprizler sunacak olan “Tülin Şahin İle Renkli Sohbetler” etkinliği, 13.00 - 18.00 saatleri arasında, Cevahir Alışveriş Merkezi ana giriş kapısı 1. katta bulunan Flormar mağazasında gerçekleşecek.  

Aktiviteye katılmak için tek yapmanız gereken 26 Aralık tarihinde Cevahir Alışveriş Merkezi’nde yer alan Flormar mağazasını ziyaret etmek.

Hiç yorum yok:

SİZ HALA...

SİZ HALA...
SİZ HALA ELDE Mİ YIKIYORSUNUZ?