Pazartesi

PERSPECTIVE 2011 SONBAHAR KIŞ


Dar kesim elbiseler...
Bu kış hatlarınızı belli edecek, yaka ve kol detaylarında transparan,fermuar ve keskin kumaş hatların tasarlandığı dar elbiseler iş kadınlarıiçin bir alternatif olmayı hedefliyor. Lacivert, siyah, gece mavisinin, morve beyaz renkteki elbiseler koleksiyonun öne çıkan tasarımları arasında...

Desenli astarlı ceketler...
Perspective, bu kış klasik siyah ve lacivert ceketlerin iç astarlarınırenklendirdi. İş kadınlarının ofis ortamında farklı olmaları hedeflenenceketlerde, gece mavisi zebra deseni kullanılarak saten iç astarlar ileceketlere vintage havası ile birlikte modern bir çizgiye büründü.

Şimdi trend keçe...
Bu kış hem ince kumaş keçe giyecek hatlarınızı belli edeceksiniz, hem desoğuktan korunacaksınız. Keçe bu kışın en önemli kumaşlarından biri...Perspective bu kış koleksiyonunda keçe kumaşı kullanarak uzun, kısaalternatifleri ile paltolar tasarladı. Yaka kısımlarında kürk ilebütünleştiren tasarımlar gri ve siyah renkleri ile göze çarpıyor.

80'li yıllardan ilham alınan bluzlar...Kalem etekler...
Yumuşak ve bol kesimli bluzlar bu kış deri, ve fermuar detayları ile biraraya getiriliyor. Büyük pilili ve geniş ayaklı yakalar dikkat çekiyor.Erkeksi havasıyla göze çarpan bluzlar bu kış rahatlığı öne çıkarıyor. Dikomuzlu asimetrik formlardaki kabanlar, turuncu, turkuaz renkleri ilekoleksiyonda dikkat çekiyor.

Aksesuarlar... Eldiven, atkı, bere ve çantalar...
Perspective bu kış hiç olmadığı kadar çok çeşit aksesuarları ilekoleksiyonuna renk katıyor. Bilhassa iş kadınlarını hedefleyerek büyük, bolcepli deri çantalar... gökkuşağı renklerinde süet eldivenler ve eldivenleritamamlayan atkılar ile Perspective bu kış beyaz kar altında fark edilmenizihedefliyor.

Hiç yorum yok:

SİZ HALA...

SİZ HALA...
SİZ HALA ELDE Mİ YIKIYORSUNUZ?