Cuma

Leoparın Dönüşü

Leopar Deseninin Önlenemez Yükselişini MAGICFORM ile Kutlayın.
MAGICFORM’un 2010-2011 Kış Koleksiyonunda yer alan leopar deseni ile tasarladığı iç çamaşır takımları, uyku gözlükleri ve dantelli bacak bantları ile stilinizi dışa vurun.
MAGICFORM 2010-2011 Kış koleksiyonunda, dış giyimin vazgeçilmez deseni olan leoparı, siyah ve sarı, kahverengi ve mavi renklerle iç giyimde yorumladı. Vahşi doğanın renkleri ve desenleri, kadın vücüdunda dantel ve satenin kombinasyonu ile hayat bulurken leopar resimli tasarımlar ise, turkuvaz ve kahverenginin egemenliğinde. Farklı göğüs ölçüleri ve formları için hazırlanan sütyenler, 3 değişik alternatifli külot kesimleri, ipek baby doll’ler, bodyler, uyku gözlüğü ve bacak bandı gibi aksesuarlar ile tamamlanan koleksiyonda, markanın Baş Tasarımcısı Gamze Civelekoğlu, kadının egzotik iç dünyasının dışa vurumunu işledi. Cesur, kendine güvenen ,yüksek enerjileri ile doğa ile bir olan kadından ilham alınan koleksiyonda siyah ve sarı leopar desenli tasarımlarda, siyah danteller ağırlıklı olarak kullanılırken, leopar resimleri body ve takımlarda işleme olarak hayat buldu. MUSE- ilham veren tanrıça – teması ile tasarlanan 2010-2011 Sonbahar/Kış koleksiyonunun fotoğraf çekimleri, Paris’ın romantik atmosferinde, Champs-Elysées’dekiLanchaster Otel’in Marlene Dietrich Suit’inde yapıldı.
1930’larda Paris’te yaşayan efsanevi aktrisin anısına hazırlanan suitin dekorasyonu, MAGICFORM İç Giyim’in “MUSE” Koleksiyonu ile birleşti. Markanın Eş Başkanı Handan Ercengiz’in önderliğinde15 kişiden oluşan ekibin 2 günlük keyifli çalışmasında, markanın sezon modeli olan uluslararası kapak kızı Natalia Belova’yı, yurtdışında bir çok önemli projelere imza atan Bruno Juminer fotoğrafladı. MAGICFORM ürünlerini, seçkin içgiyim mağazalarında, Boyner ve Debenhams zincirlerinde ve markanın Nişantaşı Valikonağı Caddesi ve Kanyon AVM’deki konsept mağazalarında bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

SİZ HALA...

SİZ HALA...
SİZ HALA ELDE Mİ YIKIYORSUNUZ?