Perşembe

2012'nin Güneş Gözlükleri

2012’NİN EN MODA GÜNEŞ GÖZLÜKLERİYLE TANIŞTINIZ MI?
Kış mevsimi yerini ilkbahara bırakmaya hazırlanırken 2012 Yaz gözlük modası trendleri de masaya yatırıldı. Lacoste, Calvin Klein, Emilio Pucci, Fendi, Michael Kors, Jil Sander, Salvatore Ferragamo, Valentino ve Nike’ın 2012 İlkbahar/Yaz Güneş Gözlüğü Koleksiyonlarında haki rengi, bordo, turkuaz ve sarı gibi sezonun kilit renklerinin yanı sıra, yazı müjdeleyen sımsıcak renkleri bulmak mümkün.
Pembe, yeşil, mavi gibi capcanlı renklerle, kendinizi deniz kenarında hayal etmeye başlayabilirsiniz. Calvin Klein, CK ve Calvin Klein Jeans adlı 3 farklı koleksiyonla bu yazı karşılayan Calvin Klein, hayranlık uyandırıcı modelleriyle sizleri bekliyor.
Calvin Klein Jeans’ın genç ve dinamik modelleri neon renklerle dans ederek sizi canlanmaya davet ederken, Calvin Klein koleksiyonunda “Mad Men” ve “Pan Am” gibi dizilerin de etkisiyle ortalığı kasıp kavuran 1950’li ve 1960’lı yıllar modasını günümüze taşıyan modeller göze çarpıyor. Lacoste’un Lacoste L!ive koleksiyonu da turuncu, turkuaz ve mor renklerin egemenliğindeki modelleriyle yazın sıcak günlerine göz kırpıyor.

Hiç yorum yok:

SİZ HALA...

SİZ HALA...
SİZ HALA ELDE Mİ YIKIYORSUNUZ?